На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима, розглянуто три проекти містобудівної документації.
Членам ради було представлено «Генеральний план із зонінгом с. Костянтинівка Пологівського району Запорізької області», в якому передбачено вирішити низку проблем містобудівного характеру: включити агропромисловий комплекс до населеного пункту; будівництво двоповерхових будинків на вільних ділянках; очищення забруднених стоків підприємств на запроектованих промислових локальних очисних спорудах; будівництво централізованої побутової каналізації та влаштування зливної системи відведення поверхневих вод. Наявність пасовищ та зелених насаджень навколо села створює тут привабливу екологічну ситуацію навколишнього середовища.
Крім цього, «Детальним планом території для ведення особистого селянського господарства на земельній ділянці, розташованій на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за межами населеного пункту, за поштовою адресою: с. Бабурка, вул. Котляревського, 4-а» запропоновано розташування чотирьох окремих особистих селянських господарств, тваринницьких ферм для вирощування та утримання великої рогатої худоби.
За підсумками розгляду члени архітектурно-містобудівної ради схвалили ці проекти містобудівної документації та рекомендували до затвердження та погодження в установленому законом порядку.
Щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення відвального господарства товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький титано-магнієвий комбінат» на території Гнаровської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту» члени ради обговорили проблемні питання, висловили зауваження та надали пропозиції щодо доопрацювання. Зокрема, розробникам необхідно визначити розміри санітарно-захисної зони навколо території згідно з вимогами законодавства, а також описати в детальному плані режим використання прилеглих земель.
Після усунення зауважень проект містобудівної документації буде винесено на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю