У Запоріжжі перебувають представники Федерації канадських муніципалітетів та керівники проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), які провели низку зустрічей, зокрема, з фахівцями Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, а також представниками громадськості.
За словами начальника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артура Бойка, лише чотири регіони України впроваджують проект партнерства для розвитку міст ПРОМІС: Івано-Франківська, Вінницька, Полтавська та Запорізька області вчаться залучати інвестиції для свого розвитку.
У рамках цього проекту громада, представники бізнесу та влади отримуватимуть доступ до найсучасніших знань і ресурсів у сфері місцевого економічного розвитку в таких напрямках: «Запровадження моделі «відкритого уряду» і забезпечення прозорості та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування», «Підтримка розвитку та підвищення ефективності діяльності малих і середніх підприємств», «Покращення співпраці місцевих, регіональних та центральних органів влади у сфері децентралізації та міжвідомчого співробітництва». Крім того, ПРОМІС долучиться до розробки та впровадження проектів у рамках Стратегії регіонального розвитку 2020. Під час зустрічі представники проекту та фахівці облдержадміністрації домовилися про налагодження подальшого співробітництва.
- Ми маємо напрацювати певні пропозиції, які сприятимуть надходженню місцевих та іноземних інвестицій для розвитку регіону, поліпшенню інвестування та залученню ресурсів міжнародної допомоги, - зазначив Артур Бойко.
Довідково: проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) упроваджується з квітня 2015 року і розрахований до грудня 2020 Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади. Проект спрямований на зміцнення муніципального сектору України, запровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації управління та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівні.
Управління у справах преси та інформації