Борис Петров зустрівся з директорами підприємств, працівники яких виходили на акції протесту з причини можливого їх звільнення. Подробиці цих зустрічей голова облдержадміністрації повідомив під час прес-конференції.
- Що стосується Запорізького алюмінієвого комбінату, я особисто виступав ініціатором кількох засідань Кабінету Міністрів з розгляду проблем, які виникли у підприємства. Була проведена низка переговорів. На жаль, єдиного рішення з власником комбінату знайдено не було. А можливості виділити мільярд гривень з державного бюджету для того, щоб надати підприємству спеціальний тариф на електроенергію, немає.
За словами очільника регіону керівник Запорізького феросплавного заводу жодного разу не звернувся з питання вимушеного скорочення працівників підприємства.
- Буквально сьогодні я спілкувався з керівництвом НКРЕ, а загалом з цього приводу провів низку переговорів з керівництвом центральних державних органів влади. Який вихід запропонувало керівництво НКРЕ? Готується документ, згідно з яким ціна на електроенергію за 1 класом буде надаватися за умови споживання не 150 млн. квт. за місяць як сьогодні, а ця норма буде знижена до 100 млн. квт. в місяць, - повідомив голова ОДА.
З приводу виділення земельної ділянки гірничодобувній компанії ТОВ «Мінерал» Борис Петров повідомив наступне.
- Гірничодобувна компанія бажає отримати додаткові гектари для розробки. Але вона це робить не в рамках закону. Зі мною марно проводити переговори або намагатися вплинути на мене, щоб я щось вирішував у протизаконний спосіб. Для того, щоб я підписав документ про передачу землі компанії, Держкомзем та управління архітектури повинні надати відповідні документи, які засвідчують, що процедура проходить відповідно до чинного законодавства. Землею, яку хоче отримати компанія, володіють відповідно до державного акту кооператив, до якого входять 400 людей. Поки всі процедурні моменти не будуть пройдені в рамках закону, узгодження цього документа неможливе, - підкреслив Борис Петров.
Управління у справах преси та інформації