Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі створять Центр національних культур та суспільної моралі

30 листопада 2010 - 10:13

У Запоріжжі створять Центр національних культур та суспільної моралі

Про це повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Станіслав Лимарчук, а також пояснив, що створення  Центру схвалили члени Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Ініціаторами створення регіонального Центру національних культур та суспільної моралі виступила обласна державна адміністрація, представники національно-культурних товариств, обласної ради профспілок та обласної громадської колегії з питань захисту суспільної моралі.

У Запорізькій області зареєстровано 80 громадських національно-культурних організацій, які об’єднані в обласну асоціацію національно-культурних товариств. Хоча представники різних національних культур мають свої релігійні відмінності та звичаї, проте відстоюють вони спільні моральні цінності.

Виховання духовно розвинених та соціально відповідальних громадян України неможливе без урахування набутих за віки принципів і норм суспільної моралі. Тому Центр національних культур та суспільної моралі займатиметься питаннями утвердження та захисту моральних та культурних цінностей представників різних націй.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

 

Читайте також

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» допоміг прифронтовій Михайлівській громаді знайти партнерів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.04.2025

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Загалом упродовж доби окупанти завдали 616 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1161-го дня війни

Юні спортсмени Запорізької області відзначили Всеукраїнський день футболу товариським матчем

Безпечний прихисток: у Запоріжжі підписали меморандум про релокацію підопічних інтернату на Тернопільщину

Штучний інтелект, технології майбутнього та цифровий бізнес: на Дія.Освіта з’явилися нові корисні серіали

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: в Запоріжжі стартував обласний етап змагань

Найкращі бізнес-ініціативи: триває відбір учасників на національну премію за внесок у розвиток підприємництва

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2025