Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Посилення медичної системи: Запорізька область отримала 5 нових реанімобілів

13 лютого 2025 - 19:15

Система екстреної медичної допомоги Запорізької області поповнилася п’ятьма сучасними реанімобілями. Ці автівки оснащені всім необхідним для надання невідкладної допомоги пацієнтам у критичному стані, моніторингу їхніх життєвих показників та безпечного транспортування до медичних закладів.

Передача автомобілів відбулася завдяки гуманітарному фонду UAIM та Фонду Національного Добробуту Криму, який активно працює над забезпеченням медичних та гуманітарних потреб України. 

– Медики, які першими реагують на екстрені виклики, завжди у центр нашої уваги. Для нашої благодійної платформи це беззаперечний пріоритет, – підкреслив голова Фонду Національного Добробуту Криму Лєнур Мамбетов.

Серед отримувачів автівок Ford Transit 410L і обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це сучасні реанімобілі типу С, що мають необхідне оснащення.

– Навантаження на швидкі зараз дуже велике. Завдяки спеціалізованим бригадам та новим реанімобілям пацієнти отримуватимуть більш детальне обстеження ще на догоспітальному етапі, – розповіла Наталія, завідувачка станції швидкої допомоги одного з районів міста.

Голова Запорізької ОДА Іван Федоров наголосив, що ці автомобілі стануть вагомою підтримкою для медиків прифронтового регіону.

– Ми вдячні Кримській платформі за ці 5 карет швидкої допомоги. Для нас це критично важливо, адже медики стикаються з численними викликами. Ці автівки допоможуть лікарям своєчасно та якісно реагувати на екстрені ситуації, – підсумував Іван Федоров.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття