Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини про діяльність Офісу

У Києві пройшов Другий Міжнародний Саміт міст і регіонів у рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президенті України

10 травня 2024 - 10:41

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров долучився до другого дня саміту. Його ключові напрямки:

  • відновлення та розвиток громад зараз та після війни;
  • ВПО: гуманітарний виклик;
  • реабілітація жертв війни: медичний, психологічний та соціальний аспекти.

Іван Федоров мав важливу розмову із послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо та Елізабет Корнфайнд, генеральним директором з питань Європи та економіки МЗС Австрії. Також відбулася зустріч між австрійськими муніципалітетами та представниками громад Запоріжжя. Обговорили проєкти та пріоритетні потреби. Між Запоріжжям та австрійським містом Лінц підписано План дій на 2024-2025 рр.


– Маємо доносити правдиву інформацію до наших міжнародних партнерів про свавілля країни-терориста на наших землях. І маємо думати вже зараз про майбутнє та відновлення наших територій, – зазначив Іван Федоров.

Читайте також

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну