Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 581-го дня війни

27 вересня 2023 - 22:25

«Провів сьогодні кілька підготовчих нарад. Ще в цьому місяці ми плануємо потужні заходи для посилення держави і вже працюємо над змістовним наповненням жовтня та листопада. Україна буде сильніше. Україна матиме більше можливостей для свого захисту.

Щоб не відбувалось у світі, якими б не були умови зовнішні, ми з вами маємо пам’ятати: лише наші умови, лише наше внутрішнє ставлення до України, до свободи й до наших цілей визначає те, коли ми досягнемо нашої мети. Головної мети. Перемоги України.

Сила для України не має альтернатив. І кожен, хто посилює державу, кожен і кожна, хто стає міцніше, та всі, хто допомагає боротися проти ворога і здобувати для України результати, – усі наближають нашу мету». 


Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1118-го дня війни.

Діалог влади та бізнесу: запорізьким підприємцям представили цифрову платформу «Пульс»

Діалог влади та бізнесу: запорізьким підприємцям представили цифрову платформу «Пульс»

Відкритий діалог: молодь Запоріжжя поспілкувалася з керівником обласної поліції

Рання діагностика – запорука здоров’я: вузькі спеціалісти обстежують жінок у віддалених громадах Запорізької області

Таврійська громада отримала будматеріали від партнерів з Кіровоградщини

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Запорізька область отримала нову техніку від Німеччини: допомога комунальним підприємствам та громадам

Українські лідери в США: співпраця, досвід та підтримка України

Підтримка дітей, молоді та соціальної сфери на суму понад 10,9 млн доларів: представники Запорізької обласної, міської влади та ЮНІСЕФ обговорили спільні проєкти

Підтримка енергонезалежності Запорізького регіону: ПРООН планує поставити 16 когенераційних установок на об’єкти критичної інфраструктури міста