Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Малашко про оперативну ситуацію в регіоні

8 вересня 2023 - 11:20

Про псевдовибори на тимчасово окупованих територіях та евакуаційні заходи з населених пунктів на лінії зіткнення говорив в етері телеканалу ICTV 

Відчуваючи поразку, військові рф підступно б'ють по мирних містах та селах області, щоб залякати людей. Активізували застосування балістичного озброєння. 

В захоплених ворогом громадах тривають псевдовибори – загарбники посилюють тиск, примушуючи голосувати за певних кандидатів. 

До Запоріжжя з Пологівського та Василівського району щоденно евакуюємо родини з дітьми. Деякі сім'ї залишаються в обласному центрі, деякі переміщуються до інших регіонів. 

Віримо в Збройні сили України! Обов'язково переможемо!


 

Читайте також

Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA працює: ще 4 українських дітей вдалося врятувати з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 310 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1115-го дня війни

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

Захистять від уламків та вибухової хвилі: у Запоріжжі встановили 17 залізобетонних конструкцій для захисту населення

«Місто Героїв. Маріуполь»: в Запоріжжі погасили нову марку від Укрпошти

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Підприємці Запоріжжя та області!

Кулінарний хаб у Запоріжжі: сучасна освіта для кухарів та реформа шкільного харчування