Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області запрацював Координаційний центр підтримки цивільного населення

16 червня 2023 - 15:20

Під час засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Запорізькій ОВА під головуванням заступника голови ОДА Євгена Мироненка розглянули актуальні робочі питання центру.

Під час установчого засідання голова Координаційного центру порушив питання внесення змін до його складу, а також створення робочих груп за напрямками. Крім того, Євген Мироненко вніс пропозиції щодо подальшої роботи центру та розширення переліку першочергових завдань.

  • Кожен регіон унікальний. Запорізька область прийняла значний удар, а населення потребує ретельної уваги фахівців. Саме тому, Координаційний центр підтримки Запорізького регіону буде мати свої особливості, його місія буде ширшою, ніж в інших областях. Задля цього посилимо співпрацю з місцевими бюджетами, органами місцевого самоврядування та міжнародними партнерами, - повідомив Євген Мироненко.

Як зазначив заступник голови ОДА, основним завданням Координаційного центру є допомога постраждалому внаслідок військової агресії з боку рф населенню, тому в межах засідання учасники розглянули ініціативу створення робочих груп за напрямками: 

  • працевлаштування та професійної орієнтації; 

  • взаємодії з міжнародними організаціями та забезпечення гуманітарних потреб цивільного населення;

  • ментального здоров’я;

  • підтримки ветеранів війни, полонених;

  • є-відновлення;

  • організації освітнього процесу;

  • безпекового середовища та цивільного захисту;

  • моніторингу міст компактного проживання внутрішньо переміщених осіб;

  • моніторингу та оцінки діяльності робочих груп Координаційного центру;

  • комунікації з громадськими організаціями та волонтерами;


Координаційний центр створено для налагодження роботи всіх напрямків життєдіяльності регіону, аналізу ситуації в територіальних громадах, задоволення потреб населення, а також підтримки функціонування закладів державної та комунальної форми власності. Разом з цим перед фахівцями Координаційного центру поставлено завдання у пошуку та заохоченні громадських ініціатив та проєктів міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення доступності до всіх наявних у регіоні психосоціальних, медичних, освітніх, правових та інших послуг.

За результатами засідання було внесено зміни до складу центру та створено канал комунікації. Загалом штаб функціонуватиме на постійній основі з проведенням регулярних засідань.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття