Основні показники Державного бюджету на 2023 рік та особливості формування місцевих бюджетів на наступний рік обговорили сьогодні на нараді представників територіальних громад, керівників структурних підрозділів Запорізької ОВА та місцевих фінансових органів. До обговорення також долучилися керівник апарату ЗОВА Зінаїда Бойко та заступник очільника ЗОВА Віталій Сиволап. Наразі очільники громад займаються підготовкою проектів місцевих кошторисів виходячи з умов чинного законодавства та воєнного стану. Як зазначив директор Департаменту фінансів ЗОВА Сергій Медвідь, формування відбуваються з огляду на актуальні задачі щодо забезпечення життєдіяльності територій та соціального захисту населення. Також він зазначив, що для організації якісної роботи представники районних військових адміністрацій повинні взяти на контроль процес підготовки місцевих бюджетів, а Департамент фінансів ЗОВА, своєю чергою, надасть всебічну методичну допомогу фахівцям усіх територій регіону. Сьогодні найскладніша ситуація у громадах, де представники не виїхали взагалі. Головам районних військових адміністрацій необхідно детально проаналізувати ситуацію на кожній території та оцінити їх можливості щодо проведення відповідної роботи. Запорізька область не вперше проходить складний шлях з унікальними випадками, тому процес потрібно розпочати вже зараз, - зазначила керівник апарату ЗОВА Зінаїда Бойко. Департамент культури та інформаційної політики