Це вже не перша гуманітарна допомога, яку надає Міжнародний Комітет Червоного Хреста для наших територій. Так, сьогодні за участі представників Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА відбулася чергова передача будівельних матеріалів, які громади використовують для швидкого відновлення зруйнованого житла.
Цього разу шістьма вантажівками МКЧХ доставив брус, брезент, пластик для вікон, листи покрівельні. У профільному Департаменті зазначили, що будівельні матеріали розподіляються між тими громадами, які найбільше страждають внаслідок збройної агресії рф проти України, зокрема, згідно зі списком наданих потреб.
До розвантаження гуманітарної допомоги долучилися запорізькі рятувальники. Матеріали для ремонту зберігатимуться у спеціально відведених складах.
Департамент культури та інформаційної політики