За участі заступника голови ЗОВА Геннадія Тимченка та заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства ЗОВА Дмитра Кабанова відбулась передача будівельних матеріалів для громад та установ, які постраждали в результаті збройної агресії рф проти України.
Цього разу для ремонту передали ЧВ-OSB плити, бруси, дошки, гідроізольовану та прозору поліетиленову плівку, оцинковані листи, профнастил, ПСМ ЧВ-рейки монтажні та саморізи. Закупівля відбулась коштом субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.
Будівельні матеріали розподіляють між територіями та об’єктами, які зазнали найбільших руйнувань. Цього разу матеріальну допомогу отримали ГУ ДСНС в Запорізькій області, а також низка територіальних громад регіону, які найбільше страждають від бойових дій.
Департамент культури та інформаційної політики