Вчора очільник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух разом з керівницею апарату ЗОДА Зінаїдою Бойко відвідали Пологівський район. Представники ЗОДА оглянули завершені монтажні роботи зі встановлення ємності для рідкого кисню та оцінили результати реконструкції киснепроводу КНП «Пологівська БЛІЛ» Пологівської міської ради. Киснева установка була введена в експлуатацію наприкінці січня 2022 року. Ємність призначена для зберігання та використання рідкого кисню. Олександр Старух разом із головою Пологівської районної державної адміністрації Артуром Крупським, першим заступником голови РДА Алевтиною Лепетченко, заступником голови РДА Людмилою Рябовол, міським головою Юрієм Коноваленком та головним лікарем Романом Кравченком обговорили питання подальшого облаштування кисневої станції, завдяки якій буде підключено 47 точок централізованого киснепостачання. До того ж, у процесі робочої поїздки було оглянуто приймальне відділення БЛІЛ, в якому облаштували новий блок інтенсивної терапії для невідкладної допомоги, обладнали в'їзд на два автомобілі швидкої тощо. Також до оновленого відділення за кошти державного бюджету було закуплено і встановлено комп’ютерний томограф та цифровий рентген апарат. По завершенні робочої поїздки Олександр Старух провів нараду з очільниками району та громади з питань виконання державних програм та життєдіяльності території. Департамент культури та інформаційної політики