Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Заходи облдержадміністрації з 22 по 28 листопада 2004 року

21 листопада 2004 - 11:04

Заходи облдержадміністрації

 з 22 по  28 листопада 2004 року

 

23  листопада

 

- Брифінг на тему «Сьогоднішні турботи кооператорів на селі».Інформує голова правління облспоживспілки Ігор Андрійович Облєс (10.00, прес-центр ОДА).

 

25 листопада

 

- Засідання  обласної комісії з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та інших надходжень до державного та місцевих бюджетів (15.00,  державна податкова адміністрація в області ).

 

26 листопада

 

- Засідання робочої групи по заслуховуванню звітів керівників територій та підприємств-боржників з питань погашення заборгованості із заробітної плати /11.00, зала 300 ОДА/.

                                     

 Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну