Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха пройшла нарада з керівниками структурних підрозділів. На нараді директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич розповів про стан захворюваності та вакцинації у регіоні. Так, наразі в області зафіксовано 183877 лабораторно підтверджених випадків, в тому числі 11698 – серед дітей (за добу –0), 6363 серед медичних працівників (за добу – 0), 809 серед працівників освіти – (за добу - 0). Всього летальних випадків зареєстровано – 5432 (за добу- 4). Всього одужало – 177229 осіб (за добу – 0). Продовжують лікуватись – 1213 жителів регіону. Наразі в Запорізькій області загальна зайнятість ковідних ліжок становить 12%. Також продовжується робота по забезпеченню киснем лікарень. Окрім цього, в області активно триває вакцинальна кампанія. За вихідні в області вакцинувалися 2476 осіб. Олексій Кулинич нагадав, що наразі вже є можливість щепитися бустерною дозою. Нею щеплюються через 6 місяців після двух основних доз (взагалі можна робити щеплення від 6 до 9 місяців після основних). Директор Департаменту також підкреслив, що немає жодних обмежень щодо віку та категорій населення, які хочуть зробити бустерну дозу. Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 17 січня 2022 року, Запорізька область знаходиться у жовтій зоні епіднебезпеки, 2 області (Івано-Франківська, та Сумська) у помаранчевій зоні. У червоній зоні наразі не знаходиться жодна область. Департамент культури та інформаційної політики