За багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення державної політики у сфері державної служби та з нагоди 60-річчя від дня народження медаль «За розвиток Запорізького краю» отримала Антоніна Олексіївна Полудницька, яка вже багато років забезпечує безперервну комунікацію з жителями області. Антоніна Олексіївна розповідає, що почала працювати у 1979 році в обласному виконкомі в Управлінні культури. Пропрацювавши там 24 роки, у 2003 році перейшла безпосередньо в Запорізьку обласну адміністрацію в апарат секретарем заступника голови з гуманітарних питань. А у відділі роботи із зверненнями громадян працює з 2005 року. На запитання, чому вирішили перейти саме на цю посаду, фахівчиня посміхається і відповідає, що напевне так склалася доля. На цій посаді Антоніні Олексіївні найбільше подобається бути в курсі всіх справ і знати все, що турбує людей. Адже всі звертаються саме у відділ звернень. Сюди надходять звернення різних видів: і електронні, і письмові, і з апарату Президента. І всі пишуть про свої проблеми. Найскладніше - допомогти людям. Розумієте, є закони. Люди багато пишуть про те, що не вистачає грошей, житла, пишуть - допоможіть дітям в школі, допоможіть землю оформити - на це все є законодавча база, згідно з якою обласна адміністрація не завжди зможе допомогти, - розповідає фахівчиня. Антоніна Полудницька зазначає, що роз’яснення вона надає однозначно всім. За стільки років, я так і не навчилася відмежовуватися емоційно від роботи. З самого початку, як я почала працювати, робота займає не останнє місце. От сім’я, діти, а далі йде робота. Все, що в моїх силах, я роблю: направляю питання до департаментів, а вони вже, в свою чергу, надають роз’яснення, ну і звичайно допомогу людям, якщо є можливість і якщо це законодавчо підтверджено. Хочеться усім допомогти, але не завжди виходить,- поділилася Антоніна Олексіївна. Комунікація з громадянами завжди була, є і буде важливою частиною роботи усіх виконавчих органів. Адже це прямий місток між людьми та владою. Завдяки таким спеціалістам, як Антоніна Олексіївна, людей чують та допомагають. Ще раз щиро вітаємо Антоніну Олексіївну Полудницьку та зичимо їй міцного здоров’я та благополуччя. Департамент культури та інформаційної політики.