В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. Сьогодні на запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов. До посадовця звернулося 7 жителів області. Мешканець селища міського типу Якимівка Сергій Володимирович звернувся з питанням щодо нарахування пенсії. Дві громадянки з обласного центру переймалися питанням щодо організації зимівлі лебедів у ЦПКВіО міста Запоріжжя «Дубовий гай». Два звернення на гарячу лінію, із Запоріжжя та Кам’янки-Дніпровської, стосувалися незрозумілих сум, які зазначені в квитанціях за листопад за газ. Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов надав вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади. Департамент культури та інформаційної політики