Цього року Запорізька область показала чудові результати у сфері розвитку культури та спорту. Про це на пресконференції голови облдержадміністрації “Рік роботи на посаді” розповіла заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова.
Зокрема, завдяки Президентській програмі “Велике будівництво” у Запорізькій області реалізовано низку проєктів, які мають сприяти загальному розвитку спорту у регіоні та стати сучасним та важливим доповнення інфраструктури області. Наразі реконструюється ШВСМ у м. Запоріжжя, завершено роботи на стадіоні “Таврія” у Комишувасі. Повністю побудовані Льодова арена та ДЮСШ №3 у м. Мелітополь, встановлено 35 спортивних локацій у рамках програми “Здорова Україна”.
Також Злата Некрасова розповіла про активне залучення регіону до різноманітних фестивалів: за 2021 рік було проведено понад 20 всеукраїнських, обласних фестивалів та конкурсів, які відбулися в онлайн та офлайн форматах. Частина з них проводилась на острові Хортиця, який наразі є найбільш розвинутою культурною та туристичною локацією області та є одним із найбільш показових місць з реалізації норм по безбар’єрності.
Окремою темою доповіді стала тема дітей-сиріт. Завдяки злагодженій роботі Служби у справах дітей цього року стало можливим купівля 3 приміщень для дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), будівництво малого групового будинку для дітей-сиріт у Широківській громаді, оздоровлення 350 дітей на Азовському морі у таборах та проведення компенсаційних виплати 70 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки, на придбання власного житла.
Окрасою презентації стали відео про знакові події в культурно-спортивному житті області - марафон RNZP у Гуляйполі, відкриття Кургану єдності, робота зимового містечка з резиденцією Сяятого Миколая на о. Хортиця.
Злата Некрасова висловила слова вдячності голові облдержадміністрації Олександру Старуху за постійну підтримку та розуміння, а також подякувала структурним підрозділам за злагоджену роботу.
Департамент культури та інформаційної політики