Сьогодні школи двох районів області отримали ноутбуки в рамках проєкту «Ноутбук - кожному вчителю». Урочиста передача техніки пройшла в Коларівській територіальній громаді та Молочанській міській громаді. На урочистому врученні комп’ютерної техніки у Молочанську побував заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов. Зазначимо, проєкт «Ноутбук-кожному вчителю» був ініційований Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України для того, щоб в умовах пандемії зробити процес навчання здобувачів освіти більш сучасним і доступним. Директори шкіл та учні висловили вдячність керівництву області, керівникам громад за велику увагу до питань діяльності освітньої галузі, зокрема, і в питаннях поліпшення якості освіти дітей шляхом забезпечення освітніх закладів сучасною комп’ютерною технікою. Департамент культури та інформаційної політики.