Сьогодні відбулася нарада голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій регіону. Учасники наради обговорили низку питань. Зокрема, йшлося про усунення недоліків на об’єктах, які зводяться в рамках програми Президента України «Велике будівництво» в контексті забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Листи із наданням відповідних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків буде направлено на території. Також було розглянуто питання щодо сільських амбулаторій, які є об’єктами незавершеного будівництва. Деякі практично готові до введення в дію. Усі вони мають бути передані на баланс сільських, селищних, міських рад. Крім цього, учасники зустрічі обговорили ситуацію із забезпеченням киснем лікарень, введення в дію власних кисневих станцій медзакладів. Особливу увагу Олександр Старух приділив питанню забезпечення належних темпів вакцинації на територіях області. Голова облдержадміністрації дав доручення керівникам територій тримати на контролі роботу центрів масової вакцинації, розглянути можливість роботи пересувних пунктів щеплення, підвезення мешканців віддалених населених пунктів до місць вакцинації. Департамент культури та інформаційної політики