В обласному контактному центрі сьогодні, 10 грудня, відбулася чергова “гаряча лінія”. На запитання громадян відповідав голова обласної державної адміністрації Олександр Старух. До очільника регіону звернулося 7 мешканців області. Більшість питань надійшло від громадян, що знаходяться у скрутному стані чи мають проблеми із здоров’ям. Так, за допомогою звернулася Зоя Володимирівна, що проживає у Якимівці, з питанням щодо процедури нарахування субсидії. Жінка рік тому продала земельну ділянку, і сьогодні субсидія їй не нараховується. Галина з Бердянська звернулася з приводу конфліктної ситуації щодо межі з сусідами. Валерія з Поліг звернулася з проханням допомогти із працевлаштуванням. Микола Семенович із Запоріжжя телефонував з питання заміни опалювального котла. У державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції передбачено спрямування коштів на розвиток бджільництва. Андрій Анатолійович з Успенівської територіальної громади попросив пояснити терміни виплати дотації пасічникам за бджолосім’ї. Ветеран АТО-ООС висловив кілька пропозицій щодо налагодження комунікації між органами влади, медичними закладами, громадськими організаціями. Також до очільника області звернулися з питанням щодо виплат працівникам медзакладів доплати за лікування пацієнтів з COVID-19. Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, голова облдержадміністрації надав вичерпні роз'яснення. Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, надішлють офіційну відповідь, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожен сигнал від громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади. Департамент культури та інформаційної політики