Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова та за участі представників Центру допомоги учасникам АТО в Запорізькій області, Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області відбулася нарада з питань порядку зарахування періодів служби до страхового стажу військовослужбовцям. У заході також взяли участь в. о. директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Кривошей, начальник відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України Костянтин Денисов. Керівник Центру допомоги учасникам АТО в Запорізькій області Андрій Несмачний повідомив про проблемні питання, які виникають у ветеранів АТО/ООС під час отримання документів для оформлення пенсії. Учасники наради обговорили конкретні приклади, виокремили системні проблеми, які потребують вдосконалення законодавчої бази. Заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов звернув увагу присутніх на необхідність наявності у відкритому доступі переліків та зразків документів, довідок, необхідних для оформлення пенсії. Учасники наради також дійшли згоди про необхідність співпраці з народними депутатами та Міністерством у справах ветеранів для подання до нормативних актів змін, які б відповідали поточним реаліям. Департамент культури та інформаційної політики