Траурну церемонію, що відбулася на Алеї Захисників (п. Металургів), відвідав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.
Віддати шану загиблому бійцю завітали також військовослужбовці, ветерани, волонтери, мешканці міста та представники міської і обласної влади.
В останню путь проводили військовослужбовця 17 окремої танкової бригади, старшого солдата Віктора Рачугіна.
Молодий чоловік загинув 27 жовтня під час прицільного обстрілу позицій біля н.п. Новотошківське Луганської області. У нього залишились мати, сестра та десятирічний син Єгор.
Віктор народився і виріс у Запоріжжі, закінчив середню школу, набув спеціальну освіту і працював за фахом. У березні 2021 року уклав контракт щодо проходження військової служби у Збройних силах України, де обіймав посаду старшого оператора відділення протитанкового взводу механізованого батальйону 17 окремої танкової бригади.
Заступник командира 17 ОТБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Коник передав рідним грамоту пошани від головнокомандувача ЗС України генерал-майора Валерія Залужного.
Поховали старшого солдата Віктора Рачугіна на цвинтарі Святого Миколая.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю