Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова відбулось засідання оперативного обласного штабу з координації оздоровчої кампанії щодо підбиття підсумків оздоровлення та відпочинку дітей в Запорізькій області, яке проходило у режимі відеоконференції. Як зазначив Руслан Шиханов, оздоровча кампанія дітей влітку 2021 року пройшла на належному рівні і, незважаючи на важку економічну та епідеміологічну ситуацію, яка склалася в країні, показники фінансування оздоровчої кампанії 2021 року з урахуванням всіх джерел фінансування склали 40 млн 197 тис грн. Послугами оздоровлення та відпочинку забезпечено 32 тис 61 дитину шкільного віку, з них 13 тис 4 дитини - пільгової категорії. У серпні цього року розпочали свою роботу дитячі заклади оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в гірських районах, а саме у м. Хирів та м. Трускавець Львівської області, де діти можуть оздоровлюватися за рахунок державних коштів. Так, на сьогодні, у вищезазначених закладах оздоровлення та відпочинку було оздоровлено 76 дітей, у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» - 445 дітей. Протягом оздоровчої літньої кампанії 2021 року послуги оздоровлення надавали 19 дитячих закладів оздоровлення, а також працювало 103 заклади відпочинку. Під час оздоровчої кампанії особлива увага, як і у минулому році, приділялася безпеці відпочинку дітей. Облдержадміністрацією здійснювався контроль за діяльністю всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форм власності, що виключало можливість їх відкриття без актів готовності. Були забезпечені всі умови для безпечного відпочинку дітей. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю