Привітати юних слухачів зі святом та ознайомитися з готовністю Національного університету “Запорізька політехніка” надавати якісну освіту, сьогодні до закладу завітав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов. Посадовець взяв участь в урочистостях до “Дня посвяти у студенти”, поспілкувався зі студентською молоддю та привітав юних першокурсників зі вступом до університету, бажаючи їм наснаги та нових звершень, гарно вчитися і здобувати необхідні для себе знання. Національний університет “Запорізька політехніка” сьогодні є одним із найпотужніших закладів вищої освіти нашого регіону. Там здобувають освіту за інженерними, фізико-технічними, машинобудівними та деякими гуманітарними спеціальностями. Для якісної підготовки майбутніх фахівців університет має 6 інститутів, 12 факультетів, 60 кафедр, 9 навчально-лабораторних корпусів, 4 студентських гуртожитки, бібліотеку з книжковим фондом у понад мільйон примірників, редакційно-видавничий відділ, комп'ютерну друкарню, дві спортивно-оздоровчі центри, медичний центр та багато іншого. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю