Сьогодні відбулося засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Запорізькій області під головуванням голови ЗОДА Олександра Старуха. Обговорювалися проблемні питання приватизації чотирьох об’єктів державного майна, розташованих у Запоріжжі та області. Так, присутні на засіданні представники Бердянської райдержадміністрації, яка є балансоутримувачем майна колишнього банку «Україна», (будівля розташована у с. Осипенко Бердянського району) погодились виправити у найкоротший термін технічні неточності у документах, які гальмують виставлення цього майна на приватизаційний аукціон. Також члени робочої групи вирішили активізувати роботу з ПАТ «Завод «Перетворювач», який є балансоутримувачем ще одного об’єкта приватизації – їдальні, яка розташована на території заводу, – але власники заводу проігнорували засідання. Представники Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях зазначили, що до них звертаються потенційні інвестори, які зацікавлені ще у двох перспективних об’єктах приватизації: базі відпочинку «Титан» у Приморську та об’єкті незавершеного будівництва у Запоріжжі, який розташований на вулиці Покровська. За результатами засідання було ухвалено рішення про продовження роботи з балансоутримувачами цього майна. Як зазначив Олександр Старух у підсумковому слові, досвід роботи з підготовки об'єктів державного майна до приватизації показує, що на різних етапах підготовки виникають міжвідомчі взаємопротилежні інтереси з боку держустанов, які є дотичними до приватизації. А це значно ускладнює і гальмує весь процес. Обласна влада надає необхідну адміністративну та координаційну підтримку Запорізьким представникам Фонду держмайна у прискоренні приватизації. За підсумками наради ми підготуємо відповідні запити та листи, що, сподіваюсь, активізують рух до аукціону як мінімум двох об'єктів держмайна, що розглядалися сьогодні. А це, нагадаю, надходження до державного бюджету, залучення держмайна до економічного обігу, з відповідними податковими відрахуваннями та створенням робочих місць, - підкреслив голова облдержадміністрації. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю