Голова облдержадміністрації Олександр Старух побував на будівельному майданчику мостових переходів, де ознайомився з ходом будівництва. Зокрема, він оглянув створення шляхопроводу під залізничною колією, який з’єднає вулицю Тюленіна з новим вантовим мостом. Проєктна довжина залізничного шляхопроводу (споруда №18) становить 160,5 метрів. Наразі тривають роботи з буріння і бетонування опор, завершити їх на цьому об'єкті планується наступного року. Як розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич, посиленими темпами тривають будівельні роботи і на інших майданчиках. Так, на Балковому мості закінчені роботи по поздовжньому насуванню прогонової будови споруди довжиною 405 м та вагою понад 3400 т на постійні опори. Виконано демонтаж аванбеку та здійснюється демонтаж ар’єрбеку. Розпочато роботи з опускання прогонової будови на опорні частини. На Вантовому мості раніше виконано монтаж шести секцій прогонової будови плавучим краном LK-800 “Захарій”. Виконується монтаж опалубки та риштувань на пілоні та влаштування арматурного каркасу пілону. Уже забетоновані перші захватки пілону з верхової та низової сторони. На будівельному майданчику у Кривій Бухті завершено збирання восьмої секції прогонової будови, змонтовано 716 т металоконструкцій. Виконуються роботи з укрупнювального збирання нижніх та верхніх ортотропних плит для секцій прогонової будови з низової сторони. Будівництво мостових переходів – це флагман програми «Велике будівництво», яка реалізується за підтримки Президента України. Наша головна мета – якісно та швидко виконувати всі роботи, щоб запоріжці нарешті побачили збудовані мости, які стоятимуть роками. Мостові переходи розростаються на очах, важливо не втратити такі темпи будівництва, - підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю