На цьому наголосив голова Запорізької ОДА Олександр Старух під час наради щодо харчування дітей у навчальних закладах регіону. Про виявлені на шкільних кухнях порушення повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Тимофій Вагіс. Під час минулорічної перевірки експерти визначили 29 проблемних об’єктів. Серед порушень - аварійний стан приміщень, застаріла та непрацююча техніка, відсутність сучасних холодильників та морозильних камер, погано працюючі витяжки, відсутність гарячої води на кухні, битий посуд, неналежна дератизація та дезінсекція. При цьому, для усунення більшості зауважень не треба великих коштів, а лише відповідальність та бажання керівників громад. Вже пройшов рік, але роботу чомусь і досі не зроблено. У громад є також залишки в бюджетах, яких цілком вистачить. Тому ці питання потрібно оперативно вирішити до початку нового навчального року і крапка! Наші діти мають харчуватися в нормальних умовах, - підкреслив Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю