У Запоріжжі сьогодні, 14 червня о 19 00 , на сцені комплексу Pool & Beach виступить лідер гурту СКАЙ Олег Собчук. Співак агітуватиме за життя без шкідливих звичок, а вхід буде вільним для всіх бажаючих.
Олег Собчук під час веломандрівки через всю Україну під назвою "НЕзалежний" виступає з благодійними заходами у великих містах. Вчора у нього був концерт у Бердянську, сьогодні - у Запоріжжі, а вже завтра – у Дніпрі.
Великий велозаїзд Олега Собчука стартував 8 червня у крайній східній точці України - селищі Мілове Луганської області, пройде усією Україною і завершиться у місті Чоп на Закарпатті 28 червня, на День Конституції. Всього співак планує подолати 2151 км та відвідати 18 міст країни. Щодня Олег Собчук долає від 100 до 170 км.
Виступи співака не стосуються політики. Під час квартирників і концертів на великих сценах Олег Собчук агітує за здоровий спосіб життя та власним прикладом спонукає приєднатися до спорту.
Цього року групі СКАЙ виконується 20 років. Олег Собчук планує у Запоріжжі розповісти про становлення та розвиток гурту, концерти, плани, а також відповісти на всі питання своїх фанатів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю