Сьогодні до облдержадміністрації завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Ерік Сведал та представники норвезької компанії NBT. Сторони обговорили перебіг робіт за проєктом «Зофія», нові зміни у «зеленому» тарифі та інші потенційні напрямки співпраці. Норвегія є одним із найбільших інвесторів у відновлювальну енергетику. Ми також реалізовуємо й інші програми підтримки України в контексті реформ. Крім того, підтримуємо вступ України до Європейського Союзу. І готові до нових проєктів в інших сферах, – прокоментував пан Ерік Сведал. Голова Запорізької ОДА Олександр Старух зауважив, що окрім сфери відновлювальної енергетики наш регіон готовий розвивати й інші напрями, зокрема, сферу переробки сільськогосподарської продукції та промисловості. Ці ж підприємства стануть новими енергоспоживачами відновлювальної енергії. Запорізький край завжди запрошує інвесторів. Однак, крім вітроенергетики маємо ще багато чого запропонувати. Наразі ми оновлюємо інфраструктуру області, будуємо нові дороги та приводимо до ладу курортні зони. Тому радо запрошуємо інвестувати проєкти у інших сферах економіки регіону, - наголосив Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю