Цього року відзначається 25-та річниця прийняття Основного закону держави та 30-та річниця проголошення Незалежності нашої країни.
Особливості святкування цих двох державних свят обговорили під час наради першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова з головами районних державних адміністрацій.
За словами керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, до дня Конституції України залишилось менше трьох тижнів, а громади ще не представили плани святкових заходів. До того ж, цього року планується відійти від звичного формату проведення урочистостей та провести свята у новому форматі.
-
Такі "круглі" дати - це певний підсумок роботи влади та розвитку держави. Є багато цікавих та нових форм роботи, вже пора демонструвати свої здобутки, - наголосила Зінаїда Бойко, звертаючись до голів громад та районних державних адміністрацій.
Цього року планується внести щось нове, використовувати особливості кожної території та внести у проведення заходів свої "родзинки".
-
Цей рік визначальний, бо ми маємо одночасно два ювілеї визначних для країни свят. Для того, щоб належно провести святкові заходи, можна використовувати, в тому числі, онлайн формат, проведення флешмобів тощо. Заходи мають бути новими, цікавими, не звичними, - наголосив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимир Марчук.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю