Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Латвія та Запорізький регіон продовжують плідну співпрацю

8 червня 2021 - 12:10

Сьогодні голова Запорізької ОДА Олександр Старух зустрівся з делегацією Посольства Латвійської Республіки в Україні. Сторони обговорили напрями стратегічного співробітництва. 

До Запоріжжя делегація завітала на запрошення Почесного консула Латвійської Республіки в Запоріжжі пана Юрія Підгорного.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс під час зустрічі зауважив, що, незважаючи на минулорічний спад взаємної зовнішньої торгівлі товарами та послугами, для Латвії Україна залишається у 20-ці торгівельних партнерів, а товарообіг за останні п'ять років зріс зі 170 до 400 мільйонів доларів. 

Основними статтями експорту Запорізького регіону до Латвії є: машини, електротехнічне та інше обладнання та механізми, недорогоцінні метали та вироби з них, жири та олії, а  також готові харчові продукти.

- Ми зацікавлені у продовжені співробітництва. Запорізький регіон має що запропонувати інвесторам. Поступово оновлюємо нашу інфраструктуру, зокрема, незабаром завершимо спорудження Запорізьких мостів. Крім того, розпочали оновлювати острів Хортиця, покращувати туристичні можливості узбережжя Азовського моря, - повідомив  Олександр Старух представникам делегації.

Юріс Пойканс погодився, що Запорізький край - це регіон можливостей.

- Запорізька область дійсно має великий промисловий та туристичний потенціал, який варто розвивати. Впевнений, що оновлені автошляхи та відновлення роботи аеропорту лише підсилять Ваш регіон. Зі свого боку ми готові до продовження і розширення нашої співпраці, - прокоментував Посол.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття

Свято радості, молитви й спілкування з рідними: Великдень – у безпечних умовах

Юний співак з Енергодара виступає на музичних фестивалях та нагадує європейцям про Україну

Уряд закуповує 600 шкільних автобусів у 2025 році: хто їх отримає?