Під час наради керівників структурних підрозділів облдержадміністрації начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова розповіла, які спортсмени вже здобули іменні ліцензії Літньої Олімпіади, а хто лише змагатиметься за допуск до ігор.
На участь у іграх ХХХІІ Літньої Олімпіади в Токіо іменну ліцензію вибороли 8 спортсменів Запорізького регіону. Так, допуск до змагань отримали: зі стрибків у воду – Олег Сербін та Вікторія Кесарь; з легкої атлетики – Катерина Климюк і Анастасія Бризгіна; з греко-римської боротьби – Насібов Парвіз Паша огли; з плавання – Сергій Шевцов, Микита Коптєлов та Сергій Фролов. Ще троє наших чемпіонів очікують кваліфікаційних ігор та матимуть шанс отримати іменну ліцензію.
Слідом за змаганнями у Токіо, восени 2021 року, пройдуть Паралімпійські ігри. Від нашого регіону на змагання вибороли іменні ліцензії 9 спортсменів: Інна Сич, Вікторія Марчук, Юлія Липецька, Лев Кац, Максим Ніконенко, Марія Помазан, Марина Вірбова, Вікторія Савцова та Кирило Гаращенко. П’ятеро спортсменів ще боротимуться за допуск у відбіркових іграх.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю