Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич під час наради голови облдержадміністрації зі структурними підрозділами. Протягом останньої доби (06.06.2021) проведено 165 щеплень. Одну дозу вакцини отримали 46 761 особа, а повністю закінчили вакцинацію, отримавши дві дози, 4450 мешканців Запорізької області. Запорізька область повністю забезпечена необхідною кількістю вакцини. Наразі триває щеплення Короноваком, також продовжується вакцинація медиків, освітян та представників інших сфер критичного життєзабезпечення вакциною Пфайзер. Найближчими днями очікується нова партія вакцини Астра-Зенека у обсязі 22 тис доз. Всі бажаючи зробити щеплення мають змогу записатися в електронну чергу на порталі «Дія». Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю