Голова облдержадміністрації Олександр Старух зустрівся з генеральним директором ПрАТ «Карлсберг Україна» Євгеном Шевченком. Підприємство є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі. Сторони обговорили плани розвитку запорізького заводу та участі компанії у соціальному житті регіону. До обговорення також долучилися заступник голови ОДА Руслан Шиханов, керівниця апарату облдержадмінстрації Зінаїда Бойко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олексій Шемякін та начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Артур Бойко. Компанія «Карлсберг Україна» - це сучасне, високотехнологічне підприємство з високою культурою виробництва та гідним рівнем оплати праці, яке наповнило у 2020 році запорізькій бюджет на мільйони гривень, що в свою чергу дало поштовх для розвитку місцевої інфраструктури, – зазначив Олександр Старух. Директор ПрАТ «Карлсберг Україна» Євген Шевченко розповів, що компанія Carlsberg є найбільшим данським інвестором в Україні, який працює із 1996 року. Загальна сума інвестицій склала понад 1 мільярд євро. Лише у 2020 році Carlsberg сплачено понад 3 мільярди гривень до Держбюджету і близько 30 мільйонів гривень до місцевого бюджету Запоріжжя. Крім того підприємство забезпечує тисячі робочих місць в Україні на пивоварнях, у продажах, сільському господарстві, логістиці та індустрії гостинності. Ми завжди турбуємось про своїх працівників та є соціально відповідальним інвестором. З початку пандемії компанія спрямувала до України на протидію поширенню COVID-19 близько 8 мільйонів гривень. За ці кошти медзаклади отримали нові апарати ШВЛ та кисневі концентратори, а лікарі - захисні костюми. Серйозно ставимося і до вакцинації. Майже 40% наших співробітників вже чекають на свою чергу у Дії, - прокоментував Євген Шевченко. Окрім того, Carlsberg інвестує кошти у розвиток науки та стимулює розробки молодих вчених-екологів. Компанія має намір продовжити працювати в регіоні, сплачувати податки на місці та інвестувати у соціальні проекти. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю