З цієї нагоди в усіх обласних центрах соціально-психологічної реабілітації дітей відбулися веселі, яскраві свята для дітей.
Так, у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відкрився чудовий спортивний майданчик з тренажерами та футбольним полем. Це стало можливим завдяки участі у конкурсі колективу центру, дітей-вихованців та отриманню міжнародного гранту від Вайсмен-клубів та клубів YMSA. На це свято завітали друзі центру, які надають закладу постійну допомогу. Це і місцеві депутати, і члени Міжнародного жіночого клубу „Віконтеси”, директор спортивної футбольної школи "Металург" Дмитро Запороженко та його вихованці, гравці збірної України з футболу, президент молодіжної організації YMSA Юрій Білий. Діти отримали солодощі та багато різноманітних подарунків. Вихованців також привітали діти арт-студії „Пані Ірина” міста Дніпрорудне.
2 червня завдяки Благодійному фонду «Емоція» дітям-вихованціям Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували екскурсію до зоопарку та майстер-клас «Дитячі фантазії».
В Мелітопольському, Пологівському, Оріхівському центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшли ігрові програми «Вітаємо, літо», творчі майстерні з виготовлення об’ємної аплікації, розпису повітряних кульок «Подаруй посмішку», конкурси малюнків та інші арт-розваги.
Щороку за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється оздоровлення дітей шкільного віку, які перебувають в обласних центрах соціально-психологічної реабілітації дітей. І цей рік не став виключенням, 7 червня для 175 вихованців обласних центрів розпочнеться перша оздоровча зміна у позаміському оздоровчому центрі «Прометей», який розташованих на узбережжі Азовського моря.