Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух відвідав урочисті заходи з нагоди святкування річниці створення військової частини 3029 Національної гвардії України.
- Ви бороните мир на спокій на нашій землі. Одними з перших у 2014 році вийшли на захист рідної держави, коли нам почав погрожувати агресор. Я бажаю вам наснаги, мужності, сили духу, стійкості. І від імені всієї запорізької громади дякую за вашу щоденну тяжку, але таку важливу працю, - привітав військових голова облдержадміністрації.
Традиційно до свята військовослужбовці отримали звання та нагороди.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю