Сьогодні Голова облдержадміністрації Олександр Старух виступив на форумі UkraineInvest Talks, що проходить у м. Дніпро. Захід відбувається за участі Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, заступника голови Офісу Президента України Кирила Тимошенка, парламентарів та урядовців. Виступаючи у панельній дискусії “Інвестиційні можливості регіонів” Олександр Старух ознайомив учасників форуму з економічними можливостями Запорізької області і запросив іноземних і вітчизняних інвесторів звернути увагу на перспективні напрямки, в які доцільно і вигідно вкладати кошти. Форум UkraineInvest Talks: Dnipro започатковує серію зустрічей, спрямованих на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України. Згідно задуму організаторів, він є платформою, де інвестори можуть дізнатися про прогрес реформ та бізнес-клімат у Східній Україні. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю