Проєкти банку працюють вже у п’яти містах – Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Приморську та Гуляйполі. З часом їхня географія буде розширюватись. Про це говорили під час зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Старуха із керівником проєкту Європейського інвестиційного банку Роєм Дрейкоттом та заступником Міністра розвитку громад та територій Іваном Лукерею.
Цього року планується розширити програму.
- У Запорізькій області мешкає 14 тисяч сімей вимушених переселенців. Від початку конфлікту на Донбасі ми допомагаємо розбудовувати інфраструктуру на територіях, де вони живуть. Це і гуртожитки, і садки. Кожен об’єкт по своєму особливий. Ми сподіваємось, що і надалі будемо співпрацювати на користь людей, - підкреслив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукера.
У свою чергу Рой Дрейкотт висловив сподівання, що Запорізька область зможе скористатися нагодою і отримати кошти для впровадження нових проєктів з розширеної позики.
-
Ми знову будемо раді співпрацювати з вами, - зазначив гість.
Як відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух, до 30-річчя незалежності України у нашому регіоні заплановано відкрити тридцяти нових соціальних об’єктів, серед яких школи, дитячі садки, приймальні відділення лікарень та стадіони.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю