Про реформування системи соціального захисту говорили під час наради голови облдержадміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів ОДА. З 1 липня ця функція переходить до місцевих рад. Тому всі громади повинні створити ефективну систему надання соціальних послуг. Адже право на різні види пільг та субсидій має кожний четвертий житель області. До роботи в органах місцевого самоврядування варто залучити кваліфікованих фахівців колишніх райдержадміністрацій, забезпечити їх необхідною технікою та програмним забезпеченням, створити зручні умови для прийому відвідувачів Зі свого боку обласна влада буде забезпечувати методичне сприяння, проводити навчальні семінари, надавати зразки заяв та документів. Перехід повноважень соціального захисту на місця дозволить більш оперативно реагувати на звернення людей та підтримувати найбільш знедолені соціальні верстви. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю