Голова облдержадміністрації Олександр Старух разом зі своїм заступником Едуардом Брутманом відвідав Василівську лікарню, де за програмою Президента України «Велике будівництво» нещодавно завершили реконструкцію приймального відділення. Очільник регіону разом з головою РДА Андрієм Холошою пересвідчились – пацієнтам стало набагато легше та комфортніше потрапити на госпіталізацію. Нині триває встановлення медичного обладнання, яке придбали за рахунок Державного бюджету. Лікарі вже отримали комп’ютерний томограф, на черзі – новий рентген-апарат. До Василівки приходить по-справжньому європейська медицина. Але зупинятися на досягнутому не планують. У подальших планах обласної влади – реконструкція другої черги лікарні. Орієнтовний кошторис проєкту – 5,3 млн грн. Наразі вишукуються можливості залучення коштів із різних джерел. Запорізька медицина завдяки «Великому будівництву» змінюється на очах. Наступного тижня завершаться роботи у приймальному відділенні обласної клінічної лікарні, а до кінця року оновлять лікарні Запоріжжя і Токмака – зазначив Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю