20 травня відбулась чергова пряма телефонна лінія з мешканцями області. На прямому зв’язку був перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Шустов.
Загалом до посадовця за допомогою звернулося шестеро жителів Запоріжжя, Василівського, Запорізького та Мелітопольського районів.
Традиційно лунали питання соціального захисту населення, зокрема, надання матеріальної допомоги та призначення і виплати субсидії.
Крім того, продовжують надходити невдоволення мешканців області щодо неможливості передати показники газопостачання через особистий електронний кабінет або телефоном. Також жителі регіону нарікають на те, що в платіжках за спожитий газ сума коштів значно відрізняється від фактичних показників.
Продовжують турбувати мешканців територій і земельні питання, зокрема, вирішення земельних спорів.
На всі звернення Володимир Шустов надав вичерпні роз’яснення. Після розгляду відповідними органами виконавчої влади всі заявники отримають письмові відповіді.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю