Про це розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух під час брифінгу. Головне завдання – зберегти від руйнування щойно відремонтовані автодороги до моря. Це має стати спільною відповідальністю всіх жителів області.
-
У спеку кілька перевантажених фур можуть швидко знищити нову трасу вартістю у мільярд гривень. Тому потрібна громадська відповідальність та реакція. Ми маємо не тільки будувати дороги, а й зберігати їх, - наголосив Олександр Старух.
На жаль, кадрові можливості Укртрансбезпеки, що встановлює та обслуговує контрольні ваги на дорогах, дуже обмежені. Допомогти вберегти наші шляхи може кожен. Помітивши порушення, варто повідомляти компетентним органам.
-
Ми обговорюємо з правоохоронцями можливість створення системи інформування телефоном або через месенджери. Щоб, коли ти їдеш і бачиш порушення, була змога сфотографувати і одразу повідомити правоохоронців, - прокоментував Олександр Старух.
Всю контактну інформацію вже незабаром оприлюднять на сайтах органів державної влади та місцевих громад.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю