Керівник облдержадміністрації Олександр Старух під час пресконференції розповів про стан справ на Запорізькому автомобілебудівному заводі та його місце в підсиленні економіки регіону. Очільник області повідомив, що відвідав підприємство та був приємно вражений пожвавленням темпів виробництва. За його словами, завод протягом року значно збільшив обсяги експорту, постійно оновлює устаткування та освоює нову продукцію – автобус середнього класу на шасі Мерседес. Загалом, зростання виробництва становить 30-40 відсотків. Беззаперечно, машинобудування - це запорука нових робочих місць в нашому регіоні. Це також більш складне виробництво, ніж сировине, і може значно підсилити економіку області, - зазначив Олександр Старух. Голова облдержадміністрації також повідомив, що найближчим часом планує повторно відвідати підприємство, але вже з народними депутатами України для формування цілісного розуміння того, як можна допомогти вітчизняному автовиробнику. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю