На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна.
Найближчим часом до комунальної власності громад області мають передати 75 гуртожитків. Завдання обласної влади та Фонду держмайна – знайти раціональне управлінське рішення.
-
До громад вже перейшли на баланс заклади освіти та культури. Наразі необхідно опрацювати варіанти передачі приміщень, де живуть люди, та більшість квартир вже приватизована. Колишнє майно державних підприємств має приносити користь людям та належати тим територіям, де воно знаходиться, - відзначив Олександр Старух
Найближчим часом розпочнеться інвентаризація державного майна, яке планується передати до комунальної власності. Фахівці складуть паспорт кожного будинку, визначать можливості створення ОСББ, залучення бюджетних коштів, або ресурсів міжнародних організацій для капремонтів, термомодернізації та оновлення комунікацій.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю