З такою ініціативою голова обласної державної адміністрації Олександр Старух виступив 29 квітня на позачерговій сесії Запорізької обласної ради. Одне із завдань влади - це створити умови для лікування та реабілітації ветеранів війни, учасників бойових дій, які відстояли мир і спокій на рідній землі. Люди мають отримувати повноцінну медичну допомогу вдома, а не їхати за 200 кілометрів, - наголосив керівник області. Із 29 березня розпочала роботу комісія з питань поновлення повноцінної роботи госпіталю для ветеранів на Великому Лузі. До праці активно залучилися фахівці облдержадміністрації. Однак реабілітація наших захисників потребує комплексного вирішення. Наразі в обласної влади є два шляхи. Перший – це створення госпітального відділення на базі одного із обласних медзакладів. А другій – це формування центрів медичного обслуговування учасників бойових дій у найбільших містах, зокрема, Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську. Нашим захисникам мають активно допомагати також місцеві громади, - наголосив Олександр Старух. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю