На цьому наголосив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух під час традиційної пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону.
На сьогодні Запорізька область за всіма показниками залишається у «червоній зоні». Однак є і позитивні тенденції – щодня одужує людей більше, ніж виявляється нових випадків інфікування. Також поступово зменшується відсоток заповненості лікарняних ліжок.
-
Наступного тижня маємо шанс вийти із «червоної зони». Але це за умови, що ми безпечно проведемо травневі свята. Лише від нас з вами залежить як скоро послаблять карантин. Тому закликаю всіх громадян неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів у ці святкові дні, - наголосив Олександр Старух.
Голова облдержадміністрації зазначив, що влада не вводитиме додаткових обмежень на час святкування Великодня, а сподівається на свідомість та відповідальність громадян. Також проводяться перемовини із представниками різних церковних конфесій щодо забезпеченням протиепідемічних заходів під час святкових богослужінь, а також максимального переведення їх у онлайн-форматі.
-
Попередні свята, що пройшли у січні та березні, показали нам стрімке зростання рівня захворюваності в наступні два тижні. Цього допустити після травневих свят не можна. Адже попереду курортний сезон від якого залежить добробут наших громад. Тому зараз маємо поберегтися, - підкреслив Олександр Старух.
Окремо очільник ОДА зауважив, що найбільш дієвим засобом протидії COVID-19 залишається щеплення. Олександр Старух наголосив, що мережа пунктів щеплення має працювати на повну потужність, тому найближчими днями вживатимуться відповідні заходи і робота з вакцинування прискориться.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю