Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Проект партнерства Канада – Україна: результати діяльності

20 жовтня 2009 - 16:22

Члени наглядової ради дійшли висновку, що одним з найважливіших досягнень у ході реалізації проекту  є залучення громади до формування свого майбутнього, підвищення її ролі й участі у прийнятті рішень, що стосуються життя кожного  громадянина. Як приклад цього було названо угоду про наміри розробки заходів з впровадження концепції стратегії розвитку приморських територій між чотирма районами – Приморським, Бердянським, Приазовським та Якимівським, що не має аналогів в Україні. Завдяки цьому документу стане можливим не лише налагодження співпраці громади, влади, бізнесу і науки цих територій, а й отримання фінансування від зарубіжних інвесторів.

На зібранні також відзначалось, що презентовані цього року громадськості проекти стали вже досить відомими в регіоні. Це регіональний екологічний моніторинг, мережа міжрайонних центрів екологічної інформації, стратегія підтримки місцевого товаровиробника «Купуй запорізьке!», туристичний маршрут «Етносело»  тощо.    
На п’ятий рік існування проекту «Регіональне врядування та розвиток»,  за словами Олександра Сіна, накопичено певний досвід, тож облдержадміністрація готує  угоду з Міністерством економіки України щодо поширення  запорізького доробку  в інших регіонах країни.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 442 удари по 8 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1118-го дня війни.

Діалог влади та бізнесу: запорізьким підприємцям представили цифрову платформу «Пульс»

Діалог влади та бізнесу: запорізьким підприємцям представили цифрову платформу «Пульс»

Відкритий діалог: молодь Запоріжжя поспілкувалася з керівником обласної поліції

Рання діагностика – запорука здоров’я: вузькі спеціалісти обстежують жінок у віддалених громадах Запорізької області

Таврійська громада отримала будматеріали від партнерів з Кіровоградщини

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Освітнє партнерство між Запорізькою областю та США: нові можливості для студентів

Запорізька область отримала нову техніку від Німеччини: допомога комунальним підприємствам та громадам

Українські лідери в США: співпраця, досвід та підтримка України

Підтримка дітей, молоді та соціальної сфери на суму понад 10,9 млн доларів: представники Запорізької обласної, міської влади та ЮНІСЕФ обговорили спільні проєкти