Саме їх намагались окреслити учасники науково-практичної конференції «Фінансова культура населення: роль держави, навчальних закладів та фінансових консультантів», яку організував у Запоріжжі Український науково-дослідний інститут права та економічних досліджень за підтримки обласної державної адміністрації.
В умовах фінансово-економічної кризи, коли в законодавчому регулюванні стали помітні «білі плями», наприклад, інтереси споживачів фінансових послуг в Україні окреслені досить поверхово, питання про норми саморегулювання набувають особливого значення.
- Значна частина населення, не думаючи про ризики, захопилась кредитами, інша – керуючись бажанням збагатитись, розміщувала свої кошти в банках під високі відсотки. Все це пов'язано з вкрай низькою фінансовою культурою нашого суспільства. Потрібно негайно виправляти становище і шукати шляхи впровадження стратегічного менеджменту та нових технологій управління у фінансовій сфері. Тому обласна виконавча влада вітає проведення цієї конференції, - звернувся до аудиторії заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін.
Питання державної політики щодо розвитку ринків фінансових послуг, сучасних підходів до підготовки фінансових консультантів стали основними під час роботи конференції, в яків взяли участь науковці, роботодавці, представники фінансових кіл регіону.
Управління у справах преси та інформації