Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Енергозбереження у будівництві

4 лютого 2009 - 15:13

Таку тему обговорили учасники засідання «круглого столу», яке пройшло за сприяння облдержадміністрації у Запорізькій торгово-промисловій палаті.

Об'єкти будівництва мають суттєву питому вагу у загальнодержавній структурі енерговитрат. На опалення житлових та громадських будинків витрачається близько 40% загальних витрат енергії в цілому у країні.

Учасники зібрання відзначали, що сучасні житлові, офісні і промислові споруди та інженерні системи будинків мають відповідати таким загальновідомим вимогам, як комфорт, затишок, економність, екологічність, зручність. Забезпечення цих чинників - це не лише встановлення найсучаснішого технічного внутрішнього обладнання, а в першу чергу  - застосування новітніх технологій та матеріалів ще при зведенні "коробки" будівлі.

Стимулювання впровадження заходів з енергозбереження передбачає державна програма через механізм здешевлення кредитів (згідно з розподілом видатків державного бюджету України на 2009 рік відповідна сума складає 20 млн. грн.) та відшкодування відсоткової ставки за отриманими кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку України.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ініціатива Президента України Bring Kids Back UA працює: ще 4 українських дітей вдалося врятувати з ТОТ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 310 ударів по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1115-го дня війни

10 років добрих справ: ювілей благодійного фонду «Карітас Запоріжжя»

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

«Діалог влади та бізнесу»: підтримка аграріїв в умовах війни

Захистять від уламків та вибухової хвилі: у Запоріжжі встановили 17 залізобетонних конструкцій для захисту населення

«Місто Героїв. Маріуполь»: в Запоріжжі погасили нову марку від Укрпошти

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Підприємці Запоріжжя та області!

Кулінарний хаб у Запоріжжі: сучасна освіта для кухарів та реформа шкільного харчування